507 808 605

Serwis opon na Warszawskiej Pradze

Opony stanowią jedyny kontakt między samochodem i nawierzchnią drogi. Są poddawane długoterminowej eksploatacji, co sprawia że wymagają starannej uwagi i regularnych przeglądów. Między innymi od nich zależy bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem. Warto skorzystać z warsztatu, który przyjmuje swoich klientów po sąsiedzku, aby szybko otrzymać profesjonalną pomoc w tej kwestii.

Polecamy nasz serwis opon w Warszawie, zlokalizowany w Rembertowie. Do warsztatu można szybko i bez trudu dotrzeć również z Pragi Południe czy Wawra, ponieważ znajduje się przy ulicy Rafii 26, tuż obok granicy z dzielnicą, blisko ulicy Marsa. Wybór naszego zakładu wiąże się z korzyściami, których nie sposób znaleźć w konkurencyjnych punktach. Przede wszystkim stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Wycena usług wulkanizacji odbywa się wyłącznie na podstawie tego, czego klient od nas oczekuje. To pozwala nam utrzymać jedne z najniższych cen za wykonaną pracę w całym regionie.

Zajmujemy się wszystkim, co jest potrzebne do kompleksowego przeglądu – włącznie z naprawami. Serwis opon w Warszawie nieopodal Pragi Południe przeprowadza sezonową wymianę opon, wyważanie kół, kontrolę, i naprawę czujników ciśnienia TPMS, kontrolę mechaniki zawieszenia związanej z tym elementem pojazdów, eliminację uszkodzeń mechanicznych ogumienia itp. Przyjmujemy zlecenia na każde zadanie związane z wulkanizacją.

Warto też wspomnieć, że nasz warsztat może wykonać pompowanie kół azotem. Ta usługa przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy dba się o stan opon. Proces zapewnia ich zwiększoną żywotność, a więc można uznać, że jest jednym ze sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy (oraz czasu spędzonego w warsztatach przy wymianie wyeksploatowanych opon). Zastosowanie azotu ogranicza również korozję felg stalowych, zapewnia pewniejsze działanie czujników ciśnienia i nawet lepszą trakcję opon w ekstremalnych warunkach. Największe zalety pompowania opon azotem jest zniwelowany do minimum efekt wahań ciśnienia, który występuje przy zmianie temperatury otoczenia. Ma to szczególne znaczenie w porze letniej.

Zatrudniamy osoby parające się od wielu lat mechaniką samochodową i obsługą ogumienia. Nie ma dla nich takiej czynności, która okazałaby się zbyt trudna, jeśli chodzi o wulkanizację. Z tego powodu warto nam zaufać i dołączyć do grona zadowolonych klientów warsztatu. Profesjonalny serwis opon w okolicy Rembertowa i Pragi Południe pozostaje do Państwa dyspozycji. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Po pozostawieniu danych kontaktowych, możemy oddzwonić o wygodnej dla klientów porze, aby uzgodnić szczegóły zlecenia lub dokonać wstępnej, niezobowiązującej wyceny. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!